laptop

Procesory Intel Core ULV

Laptopy towarzyszą i będą nam towarzyszyć w codziennych zadaniach. Nie ważne czy korzystamy z nich przy wieczornych seansach filmowych, czy też w pracy do wykonywania swoich zadań, czy domu do robienia zakupów i serfowania po sieci. Laptop to wygoda użytkowania oraz możliwość przenoszenia swojego ulubionego sprzętu gdziekolwiek się nie wybierzemy.
Trzydzieści dwa to liczba przewodnia, która doprowadza nas do miejsca w wielkiej korporacji produkującej procesory Intel Core ULV, czyli Ultra Low Voltage. Dzięki zastosowaniu w nich nanotechnologii można pomniejszyć wielkość laptopa o kolejne trzydzieści dwa procent i o tyleż samo zwiększyć jego możliwości. To niebywałe jak bardzo postarali się tym razem projektanci tworząc ten produkt. Laptopy wykorzystujące tą technologię, będą wykorzystywać o piętnaście procent mniej mocy niż w ich poprzednikach, dzięki czemu do oszczędności miejsca oraz zwiększenia możliwości dochodzi także oszczędność w kieszeniach klientów na wydatkach na prąd.
ULV to produkt z najwyższej półki i póki co jego cena będzie horrendalnie wysoka. Nowe komputery będą więc produktami dla bogatszych klientów ale do tego już się przyzwyczailiśmy.

Post Author: